Ak Parti’nin 81 ildeki Milletvekili aday listesi açıklandı

192

YSK’ya sunulan listede adayların 126’sını kadınlar oluşturdu. Milletvekili adaylarının yaş ortalaması 44 olurken, 25 yaşın altında 57 adaya listelerde yer verildi.

AK Parti’nin en genç milletvekili adayı Kocaeli 11. sıradan aday gösterilen 18 yaşındaki Elif Nur Bayram oldu.

Listelerde 26. dönemden 167 milletvekili adayı tekrar yer buldu.

Toplam engelli milletvekili aday sayısı ise 8 oldu.

Milletvekili adaylarının 466’sı evli.

Ak Parti milletvekili aday listesi netleşti.

İLİ : ADANA

SEÇİM ÇEVRESİ NO : 0

ÇIKARACAĞI MİLLETVEKİLİ SAYISI : 15

SIRA

NO

ADI VE SOYADI ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ
1 JÜLİDE SARIEROĞLU YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
2 TAMER DAĞLI YÜKSEK EKONOMİST / İKTİSATÇI
3 MEHMET ŞÜKRÜ ERDİNÇ YÜKSEK AVUKAT
4 AHMET ZENBİLCİ YÜKSEK YÖNETİCİ – KAMU
5 ABDULLAH DOĞRU YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
6 SEVİL CAN YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
7 MUHAMMED AKSOY YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
8 SAMİR ALTUNKAYNAK YÜKSEK AVUKAT
9 RAMAZAN ÇIRAK YÜKSEK AVUKAT
10 EROL KAHRAMAN YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
11 REŞAN ARLIER YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
12 NECİP FAZIL CENGİL YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
13 MEHMET GAZİOĞLU ORTA SERBEST/ÖZEL
14 MUHAMMED ZEKİ AÇ YÜKSEK YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
15 ZEKERİYE YILDIZOĞLU YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR

İLİ: ADIYAMAN

ÇIKARACAĞI MİLLETVEKİLİ SAYISI: 5

SIRA

NO

ADI VE SOYADI ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ
1 AHMET AYDIN YÜKSEK AVUKAT
2 İBRAHİM HALİL FIRAT YÜKSEK AVUKAT
3 MUHAMMED FATİH TOPRAK YÜKSEK AVUKAT
4 YAKUP TAŞ ORTA ÇİFTÇİ
5 ABDULAZİZ ASLAN YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR

İLİ : AFYONKARAHİSAR

ÇIKARACAĞI MİLLETVEKİLİ SAYISI: 6

SIRA

NO

ADI VE SOYADI ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ
1 VEYSEL EROĞLU YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
2 ALİ ÖZKAYA YÜKSEK HUKUKÇU
3 İBRAHİM YURDUNUSEVEN YÜKSEK AVUKAT
4 RASİME KIPIRTI FEDAKAR YÜKSEK MUHASEBECİ
5 MEHMET ZEYBEK YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
6 İBRAHİM ÜNLÜER ORTA MUHASEBECİ

İLİ: AĞRI

ÇIKARACAĞI MİLLETVEKİLİ SAYISI : 4

SIRA

NO

ADI VE SOYADI ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ
1 EKREM ÇELEBİ YÜKSEK EMEKLİ
2 ABBAS AYDIN YÜKSEK AVUKAT
3 DİLAN ÖZMEN ÖZGÜN YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
4 ERHAN TENEKECİ YÜKSEK YÖNETİCİ/MÜDÜR/ŞEF

İLİ: AKSARAY

ÇIKARACAĞI MİLLETVEKİLİ SAYISI : 4

SIRA

NO

ADI VE SOYADI ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ
1 İLKNUR İNCEÖZ YÜKSEK AVUKAT
2 CENGİZ AYDOĞDU YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
3 MUSTAFA SERDENGEÇTİ YÜKSEK DOKTOR
4 MUHAMMED AKTAŞ YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR

İLİ : AMASYA

ÇIKARACAĞI MİLLETVEKİLİ SAYISI : 3

SIRA

NO

ADI VE SOYADI ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ
1 MUSTAFA LEVENT KARAHOCAGİL YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
2 HASAN ÇİLEZ YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
3 ABDULKERİM BUĞRA ŞİMŞEK YÜKSEK AVUKAT

İLİ : ANKARA

SEÇİM ÇEVRESİ NO : 1

ÇIKARACAĞI MİLLETVEKİLİ SAYISI : 13

SIRA

NO

ADI VE SOYADI ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ
1 YILDIRIM TUĞRUL TÜRKEŞ YÜKSEK EKONOMİST / İKTİSATÇI
2 FATİH ŞAHİN YÜKSEK AVUKAT
3 YALÇIN AKDOĞAN YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
4 ALİ İHSAN ARSLAN YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
5 MURAT YILDIRIM YÜKSEK ÖĞRETMEN
6 FATMA ÖNCÜ YÜKSEK AVUKAT
7 FAHRİ USTA ORTA ÇİFTÇİ
8 GÖKÇER DOĞAN YÜKSEK YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
9 FEVZİ AYDIN YÜKSEK EKONOMİST / İKTİSATÇI
10 BÜŞRA SOYLU İLK SOSYOLOG / PİSİKOLOG
11 MUAMMER CEMALOĞLU YÜKSEK AVUKAT
12 ELİF RABİA TOPTANCI YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
13 ADİL CAN YILDIRIM ORTA SERBEST/ÖZEL

İLİ : ANKARA

SEÇİM ÇEVRESİ NO : 2

ÇIKARACAĞI MİLLETVEKİLİ SAYISI : 11

SIRA

NO

ADI VE SOYADI ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ
1 MUSTAFA DESTİCİ YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
2 LÜTFİYE SELVA ÇAM YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
3 EMRULLAH İŞLER İLK ÖĞRETİM ÜYESİ
4 ORHAN YEGİN YÜKSEK EKONOMİST / İKTİSATÇI
5 ARİFE POLAT DÜZGÜN YÜKSEK DOKTOR
6 ZEYNEP YILDIZ YÜKSEK AVUKAT
7 AHMET FETHAN BAYKOÇ YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
8 ENES ŞİŞMAN YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
9 MÜZEHHER BELMA ERDOĞAN YÜKSEK ECZACI
10 İBRAHİM ENES DURUAY ORTA ÖĞRENCİ
11 ONUR ALP BAŞAYAR YÜKSEK SERBEST/ÖZEL

İLİ : ANKARA

SEÇİM ÇEVRESİ NO : 3

ÇIKARACAĞI MİLLETVEKİLİ SAYISI : 12

SIRA

NO

ADI VE SOYADI ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ
1 MEHMET NACİ BOSTANCI YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ
2 ASUMAN ERDOĞAN İLK ÖĞRETMEN
3 NEVZAT CEYLAN YÜKSEK YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
4 BARIŞ AYDIN YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
5 HACI TURAN YÜKSEK ÖĞRETMEN / EĞİTMEN
6 MERYEM GÖKA YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
7 TUNA KOÇ YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
8 KURTCAN ÇELEBİ YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
9 SERHAT BAYAR YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
10 DİLARA TABAK YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
11 MEHMET GÜNDOĞDU YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
12 MÜCAHİT EFE ORTA ÖĞRENCİ

İLİ : ANTALYA

SEÇİM ÇEVRESİ NO : 0

ÇIKARACAĞI MİLLETVEKİLİ SAYISI : 16

SIRA

NO

ADI VE SOYADI ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ
1 MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
2 MUSTAFA KÖSE YÜKSEK AVUKAT
3 SENA NUR ÇELİK YÜKSEK AVUKAT
4 İBRAHİM AYDIN YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
5 ATAY USLU YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
6 KEMAL ÇELİK YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
7 GÜLÇİN ÖZBOZ YÜKSEK YÖNETİCİ/MÜDÜR/ŞEF
8 SEYİT EMRE GÖYÜK YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
9 ERCAN MEKTEPLİOĞLU YÜKSEK YÖNETİCİ – KAMU
10 MUSTAFA ERKAN YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
11 HASAN HÜSEYİN CENGİZ ORTA YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
12 ESMA BALABAN KARACAN YÜKSEK AVUKAT
13 HASAN DEMİR YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
14 ÖMER AKBAŞ YÜKSEK YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
15 CANBEY ÇETİN YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
16 HASAN KEREM ÜNSAL ORTA ÖĞRENCİ

İLİ: ARDAHAN

ÇIKARACAĞI MİLLETVEKİLİ SAYISI: 2

SIRA

NO

ADI VE SOYADI ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ
1 ORHAN ATALAY YÜKSEK ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
2 HALİL İBRAHİM DURSUNOĞLU YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR

İLİ: ARTVİN

SIRA

NO

ADI VE SOYADI ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ
1 ERTUNÇ ERKAN BALTA YÜKSEK AVUKAT
2 MUZAFFER ÇORBACI YÜKSEK SERBEST/ÖZEL

İLİ : AYDIN

SIRA

NO

ADI VE SOYADI ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ
1 MUSTAFA SAVAŞ YÜKSEK MUHASEBECİ
2 BEKİR KUVVET ERİM YÜKSEK ÖĞRETMEN
3 METİN YAVUZ ORTA YÖNETİCİ/MÜDÜR/ŞEF
4 RIZA POSACI YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
5 ERSİN ESENLİK YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
6 AHMET TARIK SARI İLK SERBEST/ÖZEL
7 SEDA KANAT YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
8 YASEMİ SARIÇİÇEK ORTA ÖĞRENCİ

İLİ : BALIKESİR

SIRA

NO

ADI VE SOYADI ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ
1 ADİL ÇELİK YÜKSEK AVUKAT
2 BELGİN UYGUR YÜKSEK AVUKAT
3 YAVUZ SUBAŞI YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
4 MUSTAFA CANBEY YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
5 PAKİZE MUTLU AYDEMİR YÜKSEK AVUKAT
6 ÖMER ALAN YÜKSEK YÖNETİCİ – KAMU
7 OSMAN BILDIR YÜKSEK AVUKAT
8 ZEYNEP DENİZ ORTA ÖĞRENCİ
9 ENCAN AYDOĞDU YÜKSEK SERBEST/ÖZEL

İLİ: BARTIN

SIRA

NO

ADI VE SOYADI ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ
1 YILMAZ TUNÇ YÜKSEK AVUKAT
2 YAŞAR ARSLAN YÜKSEK SERBEST/ÖZEL

İLİ: BATMAN

SIRA

NO

ADI VE SOYADI ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ
1 ZİVER ÖZDEMİR YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
2 MURAT GÜNEŞTEKİN YÜKSEK YÖNETİCİ/MÜDÜR/ŞEF
3 MEHMET ŞAT YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
4 MURAT ÇİÇEK YÜKSEK AVUKAT
5 AYLA IŞIK ORTA SERBEST/ÖZEL

İLİ: BAYBURT

SIRA

NO

ADI VE SOYADI ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ
1 FETANİ BATTAL YÜKSEK ÖĞRETMEN

İLİ: BİLECİK

SIRA

NO

ADI VE SOYADI ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ
1 SELİM YAĞCI YÜKSEK HAKİM / SAVCI
2 HALİL ELDEMİR YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR

İLİ: BİNGÖL

SIRA

NO

ADI VE SOYADI ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ
1 CEVDET YILMAZ YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
2 FEYZİ BERDİBEK ORTA SERBEST/ÖZEL
3 ZEKİ KORKUTATA YÜKSEK MÜSTEŞAR

İLİ: BİTLİS

SIRA

NO

ADI VE SOYADI ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ
1 CEMAL TAŞAR YÜKSEK YÖNETİCİ – KAMU
2 VAHİT KİLER YÜKSEK YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
3 FEVZİ TAŞDEMİR YÜKSEK SERBEST/ÖZEL

İLİ: BOLU

SIRA

NO

ADI VE SOYADI ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ
1 ARZU AYDIN YÜKSEK AVUKAT
2 FEHMİ KÜPÇÜ YÜKSEK AVUKAT
3 METİN VURAL YÜKSEK YÖNETİCİ – KAMU

İLİ: BURDUR

SIRA

NO

ADI VE SOYADI ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ
1 BAYRAM ÖZÇELİK YÜKSEK DİŞ HEKİMİ
2 YASİN UĞUR YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
3 EMİNE AKTAŞ YÜKSEK SERBEST/ÖZEL

İLİ : BURSA

SIRA

NO

ADI VE SOYADI ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ
1 HAKAN ÇAVUŞOĞLU YÜKSEK AVUKAT
2 MUSTAFA ESGİN YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
3 REFİK ÖZEN YÜKSEK MÜHENDİS
4 EMİNE YAVUZ GÖZGEÇ YÜKSEK AVUKAT
5 AHMET KILIÇ YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
6 GÜLTEN KAPICIOĞLU YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
7 SADETTİN CANGÜL YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
8 ARİF ÇELENK YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
9 MUHAMMED ERDOĞAN YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
10 ARİF BEKİR DANGAÇ ORTA ÖĞRENCİ

İLİ : BURSA

SEÇİM ÇEVRESİ NO : 2

SIRA

NO

ADI VE SOYADI ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ
1 EFKAN ALA YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
2 OSMAN MESTEN YÜKSEK AVUKAT
3 VİLDAN YILMAZ GÜREL YÜKSEK AVUKAT
4 ZAFER IŞIK YÜKSEK YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
5 MUHAMMET MÜFİT AYDIN YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
6 ATİLLA ÖDÜNÇ YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
7 AHMET YELİS YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
8 SELDA MERİÇ YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
9 BURCU YARAN YÜKSEK ÖĞRENCİ
10 İSMAİL ÖZKAN YÜKSEK ÖĞRENCİ

İLİ : ÇANAKKALE

SIRA

NO

ADI VE SOYADI ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ
1 BÜLENT TURAN YÜKSEK AVUKAT
2 JÜLİDE İSKENDEROĞLU YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
3 FURKAN SEZER YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
4 FIRAT AKGÜN YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR

İLİ: ÇANKIRI

SIRA

NO

ADI VE SOYADI ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ
1 MUHAMMET EMİN AKBAŞOĞLU YÜKSEK AVUKAT
2 SALİM ÇİVİTCİOĞLU YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR

İLİ : ÇORUM

SIRA

NO

ADI VE SOYADI ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ
1 AHMET SAMİ CEYLAN YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
2 OĞUZHAN KAYA YÜKSEK AVUKAT
3 EROL KAVUNCU YÜKSEK MÜDÜR
4 SERAP YILDIRIM YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR

İLİ : DENİZLİ

SIRA

NO

ADI VE SOYADI ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ
1 CAHİT ÖZKAN YÜKSEK AVUKAT
2 ŞAHİN TİN YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
3 AHMET YILDIZ YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
4 NİLGÜN ÖK YÜKSEK EKONOMİST / İKTİSATÇI
5 HASAN OYMAK YÜKSEK AVUKAT
6 MUSTAFA SEMERCİ YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
7 DİLEK ÇEVİK ORTA SERBEST/ÖZEL
8 ADEM KAYAR ORTA ÖĞRENCİ

İLİ : DİYARBAKIR

SIRA

NO

ADI VE SOYADI ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ
1 MEHMET MEHDİ EKER YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
2 EBUBEKİR BAL ORTA SERBEST/ÖZEL
3 OYA ERONAT YÜKSEK EMEKLİ
4 MEHMET EMİN YILMAZ YÜKSEK ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
5 ERDAL ATİK ORTA SERBEST/ÖZEL
6 ÇİĞDEM AKYIL AKAYLAR YÜKSEK AVUKAT
7 REMZİ ÇAYIR YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
8 FEHMİ KARDEŞOĞLU ORTA SERBEST/ÖZEL
9 MUHAMMED AHMET MAHSUM

MELİKOĞLU

YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
10 EMRE YAZICIOĞLU YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
11 NEZİHE KENT YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
12 MUSTAFA GÜLEKEN YÜKSEK SERBEST/ÖZEL

İLİ: DÜZCE

SIRA

NO

ADI VE SOYADI ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ
1 FAHRİ ÇAKIR YÜKSEK ÖĞRETMEN
2 AYŞE KEŞİR YÜKSEK SİYASETÇİ
3 NUMAN ÇABUK YÜKSEK DOKTOR

İLİ: EDİRNE

SIRA

NO

ADI VE SOYADI ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ
1 FATMA AKSAL YÜKSEK EKONOMİST / İKTİSATÇI
2 İLYAS AKMEŞE YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
3 ERDEM GÜYÜMGÜLER İLK SERBEST/ÖZEL
4 BURAK CAMBAZ YÜKSEK EĞİTMEN

İLİ: ELAZIĞ

SIRA

NO

ADI VE SOYADI ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ
1 METİN BULUT YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
2 SERMİN BALIK YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
3 ZÜLFÜ TOLGA AĞAR YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
4 ZÜLFÜ DEMİRBAĞ YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
5 ŞAHİN ŞERİFOĞULLARI YÜKSEK SERBEST/ÖZEL

İLİ: ERZİNCAN

SIRA

NO

ADI VE SOYADI ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ
1 SÜLEYMAN KARAMAN YÜKSEK MÜHENDİS
2 BURHAN ÇAKIR YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR

İLİ: ERZURUM

SIRA

NO

ADI VE SOYADI ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ
1 RECEP AKDAĞ YÜKSEK DOKTOR
2 ZEHRA TAŞKESENLİOĞLU YÜKSEK EKONOMİST / İKTİSATÇI
3 SELAMİ ALTINOK YÜKSEK VALİ
4 İBRAHİM AYDEMİR YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
5 ZAFER TARİKDAROĞLU YÜKSEK EĞİTMEN
6 FAZİLET DAĞCI ÇIĞLIK YÜKSEK SERBEST/ÖZEL

İLİ : GAZİANTEP

SIRA

NO

ADI VE SOYADI ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ
1 ABDULHAMİT GÜL YÜKSEK AVUKAT
2 AHMET UZER YÜKSEK İSTATİSTİKÇİ
3 MEHMET ERDOĞAN YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
4 ABDULLAH NEJAT KOÇER YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
5 DERYA BAKBAK YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ
6 ALİ ŞAHİN YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
7 MÜSLÜM YÜKSEL YÜKSEK AVUKAT
8 MEHMET SAİT KİRAZOĞLU YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
9 YAŞAR ATILGAN YÜKSEK AVUKAT
10 SERPİL KAVRAK YÜKSEK AVUKAT
11 İHSAN KAYA YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
12 HATİCE MERVE TATAR İLK SERBEST/ÖZEL
13 MUHAMMED MELAZ AKTOĞ ORTA SERBEST/ÖZEL
14 MAHMUT BURAK KIZILELMA YÜKSEK MEMUR

İLİ : ESKİŞEHİR

SIRA

NO

ADI VE SOYADI ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ
1 NABİ AVCI YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
2 HARUN KARACAN YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
3 EMİNE NUR GÜNAY YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
4 MUSTAFA DÜNDAR ÜNLÜ YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
5 AHMET NAMIK AKDOĞAN YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
6 NURETTİN KABA YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
7 SERHAT TUNÇ YÜKSEK YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR

İLİ: GİRESUN

SIRA

NO

ADI VE SOYADI ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ
1 CEMAL ÖZTÜRK YÜKSEK YÖNETİCİ – KAMU
2 KADİR AYDIN YÜKSEK AVUKAT
3 SABRİ ÖZTÜRK YÜKSEK AVUKAT
4 SERDAR DEMİRKAN YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR

İLİ: GÜMÜŞHANE

SIRA

NO

ADI VE SOYADI ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ
1 HACI OSMAN AKGÜL YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
2 CİHAN PEKTAŞ YÜKSEK SERBEST/ÖZEL

İLİ: HAKKARİ

SIRA

NO

ADI VE SOYADI ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ
1 HUSRET DİNÇ ORTA EMEKLİ
2 ABDULMECİT TARHAN YÜKSEK HUKUKÇU
3 NURETTİN FIRAT YÜKSEK YÖNETİCİ – KAMU

İLİ : HATAY

SIRA

NO

ADI VE SOYADI ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ
1 HACI BAYRAM TÜRKOĞLU YÜKSEK ECZACI
2 HÜSEYİN YAYMAN YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
3 ABDULKADİR ÖZEL YÜKSEK AVUKAT
4 HÜSEYİN ŞANVERDİ YÜKSEK YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
5 SABAHAT ÖZGÜRSOY ÇELİK YÜKSEK AVUKAT
6 ABDÜLKERİM GÜVEN YÜKSEK AVUKAT
7 KUDRET ARTAN ORTA SERBEST/ÖZEL
8 MEHMET FETTAH ÇİFTÇİ ORTA SERBEST/ÖZEL
9 CEMİLE TUNA YÜKSEK AVUKAT
10 ECRİN NAZLI İNAN ORTA ÖĞRENCİ
11 OSMAN UZAN ORTA SERBEST/ÖZEL

İLİ: IĞDIR

SIRA

NO

ADI VE SOYADI ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ
1 AHMET TUTULMAZ YÜKSEK AVUKAT
2 HASAN GÜNEŞ YÜKSEK YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR

İLİ: ISPARTA

SIRA

NO

ADI VE SOYADI ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ
1 SÜREYYA SADİ BİLGİÇ YÜKSEK EKONOMİST / İKTİSATÇI
2 RECEP ÖZEL YÜKSEK AVUKAT
3 MEHMET UĞUR GÖKGÖZ ORTA YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
4 AYŞE NUR AKBAY YÜKSEK AVUKAT

İLİ : İSTANBUL

SEÇİM ÇEVRESİ NO : 1

SIRA

NO

ADI VE SOYADI ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ
1 BERAT ALBAYRAK YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
2 NURETTİN CANİKLİ YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
3 MUSTAFA ATAŞ YÜKSEK YÖNETİCİ
4 EROL KAYA YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
5 VEDAT DEMİRÖZ YÜKSEK MÜŞAVİR
6 RAVZA KAVAKCI KAN YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
7 OSMAN BOYRAZ YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
8 İSMET UÇMA YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
9 MİHRİMAH BELMA SATIR YÜKSEK AVUKAT
10 AHMET BERAT ÇONKAR YÜKSEK YÖNETİCİ – KAMU
11 HULUSİ ŞENTÜRK YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
12 MÜŞERREF PERVİN TUBA DURGUT YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
13 EYÜP ÖZSOY YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
14 SERKAN BAYRAM YÜKSEK AVUKAT
15 FATİH SÜLEYMAN DENİZOLGUN YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
16 ŞEYMA DÖĞÜCÜ YÜKSEK AVUKAT
17 AZMİ EKİNCİ YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
18 HURŞİT YILDIRIM YÜKSEK AVUKAT
19 ALİ SEVİNÇ YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
20 TUĞBA ERCAN ÖĞRETMEN
21 SABRİ BALAMAN YÜKSEK GAZETECİ / YAZAR
22 ESMA ERSİN YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
23 MUSTAFA MİCAN ORTA SERBEST/ÖZEL
24 AHMET ÖZDİNÇ YÜKSEK DOKTOR
25 İBRAHİM İLCİ YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
26 SEMANUR KOÇAL YÜKSEK ÖĞRENCİ
27 RAMAZAN ÖZKÜRKÇÜ YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
28 FİDAN ERDOĞAN AVŞAR YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
29 FEYZULLAH TUNA YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
30 FUAT KİNSİZ YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
31 AHMET AYHAN KAYAOĞLU YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
32 SİNEM DEMİR YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
33 MUHAMMET ALİ KUMRU YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
34 LEVENT COŞKUN ERKEKOĞLU YÜKSEK EKONOMİST / İKTİSATÇI
35 OKTAY TAN YÜKSEK SERBEST/ÖZEL

İLİ : İSTANBUL

SEÇİM ÇEVRESİ NO : 2

SIRA

NO

ADI VE SOYADI ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ
1 SÜLEYMAN SOYLU YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
2 FATMA BETÜL SAYAN KAYA YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
3 VOLKAN BOZKIR İLK SERBEST/ÖZEL
4 ABDULLAH GÜLER YÜKSEK AVUKAT
5 HASAN TURAN YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
6 SERAP YAŞAR YÜKSEK AVUKAT
7 AZİZ BABUŞCU YÜKSEK MÜŞAVİR
8 ŞİRİN ÜNAL İLK SERBEST/ÖZEL
9 CANAN KALSIN YÜKSEK SİYASETÇİ
10 AHMET HAMDİ ÇAMLI ORTA SERBEST/ÖZEL
11 MARKAR ESEYAN YÜKSEK GAZETECİ / YAZAR
12 MUSTAFA DEMİR YÜKSEK DİŞ HEKİMİ
13 İFFET POLAT YÜKSEK YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
14 İBRAHİM YASİN KIRICI YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
15 SALİH ÇAKIR YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
16 AYŞE BÖHÜRLER YÜKSEK GAZETECİ / YAZAR
17 SUNA TARHAN YÜKSEK EĞİTMEN
18 AHMET HAMDİ GÖRK YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
19 HACI MEHMET BAYKURT YÜKSEK AVUKAT
20 MUSTAFA ARABUL SERBEST/ÖZEL
21 BEYZA SINDIRAÇ YÜKSEK AVUKAT
22 SERKAN HASER YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
23 AHMET YILDIZ YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
24 EMİNE ÇAKIR YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
25 HAMZA KULAKSIZ YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
26 SEVDE SENA DAĞLI ORTA ÖĞRENCİ
27 ENES KAŞKAŞ YÜKSEK ÖĞRENCİ
28 HALİL POYRAZ YÜKSEK SERBEST/ÖZEL

İLİ : İSTANBUL

SEÇİM ÇEVRESİ NO : 3

SIRA

NO

ADI VE SOYADI ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ
1 NUMAN KURTULMUŞ YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
2 MEHMET MUŞ YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
3 AKİF ÇAĞATAY KILIÇ YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
4 MEHMET DOĞAN KUBAT YÜKSEK AVUKAT
5 TÜLAY KAYNARCA YÜKSEK GAZETECİ / YAZAR
6 HALİS DALKILIÇ YÜKSEK İSTATİSTİKÇİ
7 EMİNE SARE AYDIN YILMAZ YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
8 NEVZAT ŞATIROĞLU YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
9 ZAFER SIRAKAYA YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
10 RÜMEYSA KADAK YÜKSEK ÖĞRENCİ
11 AHMET MÜCAHİT ARINÇ YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
12 MUSTAFA YENEROĞLU YÜKSEK AVUKAT
13 ERKAN KANDEMİR YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
14 ŞAMİL AYRIM YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
15 ALEV DEDEGİL YÜKSEK YÖNETİCİ – KAMU
16 YILDIZ SEFERİNOĞLU YÜKSEK AVUKAT
17 ZÜLFİYE FÜSUN KÜMET İLK DOKTOR
18 MÜRTEZA ZENGİN YÜKSEK AVUKAT
19 AYHAN OĞAN ORTA SERBEST/ÖZEL
20 HAŞİM TAŞKIRAN SERBEST/ÖZEL
21 RUKEN KİLERCİ ORTA YÖNETİCİ – KAMU
22 RASİM ERDOĞMUŞ YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
23 HATİCE BOZDAĞ YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
24 MEHMET UMUR ORTA SERBEST/ÖZEL
25 OYA EREN YÜKSEK DİŞ HEKİMİ
26 BÜLENT DURGUN YÜKSEK SAĞLIK GÖREVLİSİ
27 ZEHRA ERCAN YÜKSEK ÖĞRETMEN
28 ALİ ÇEZİK YÜKSEK AVUKAT
29 HASENE ÇAPAR YÜKSEK MUHASEBECİ
30 SEDAT SAYIMOĞLU YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
31 CAHİT KESKİN YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
32 SİNAN KARŞIYAKA YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
33 HAYRİYE KUZU ORTA SERBEST/ÖZEL
34 MEHMET EMİN AŞIKKUTLU ORTA ÖĞRENCİ
35 MÜNİR EREN ORTA ÖĞRENCİ

İLİ : İZMİR

SEÇİM ÇEVRESİ NO : 1

SIRA

NO

ADI VE SOYADI ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ
1 BİNALİ YILDIRIM YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
2 MAHMUT ATİLLA KAYA YÜKSEK AVUKAT
3 CEYDA BÖLÜNMEZ ÇANKIRI YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
4 CEMAL BEKLE YÜKSEK PİSİKOLOG
5 BİLAL DOĞAN YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
6 EMRE CEMİL AYVALI YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
7 TEMEL YILDIRIM YÜKSEK GAZETECİ / YAZAR
8 AHMET GÜRHAN İLK B
9 GÖZDE KESKİN YÜKSEK YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
10 FATİH REHA YAVUZER KAM YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
11 KORAY BATTAL YÜKSEK AVUKAT
12 MUHABBET GÜNERİ ORTA SERBEST/ÖZEL
13 AHMET UĞUR BARAN ORTA SERBEST/ÖZEL
14 HALİL CÜNEYT AÇIL YÜKSEK ÖĞRENCİ

İLİ : İZMİR

SEÇİM ÇEVRESİ NO : 2

SIRA

NO

ADI VE SOYADI ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ
1 HAMZA DAĞ YÜKSEK AVUKAT
2 FEHMİ ALPAY ÖZALAN ORTA SERBEST/ÖZEL
3 NECİP NASIR YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
4 YAŞAR KIRKPINAR YÜKSEK EKONOMİST / İKTİSATÇI
5 MELEK EROĞLU YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
6 NECİP FAZIL KURT YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
7 ADİL YÜKSEL YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
8 ERDEM ÖKSÜZ YÜKSEK B
9 GERÇEK TEKİN YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
10 MUSA ÇEVİK ORTA SERBEST/ÖZEL
11 SALİHA BOZKURT YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
12 AHMET NUMAN ARICI YÜKSEK AVUKAT
13 FATMA NUR GÜNDÜZPOLAT İLK ÖĞRETMEN
14 ENDER DOĞAN YÜKSEK AVUKAT

İLİ : KAHRAMANMARAŞ

SIRA

NO

ADI VE SOYADI ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ
1 MAHİR ÜNAL YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
2 AHMET ÖZDEMİR YÜKSEK AVUKAT
3 CELALETTİN GÜVENÇ YÜKSEK SİYASETÇİ
4 İMRAN KILIÇ YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
5 MEHMET CİHAT SEZAL YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
6 HABİBE ÖÇAL YÜKSEK ÖĞRETMEN
7 TÜRK İSLAM KARAKOÇ YÜKSEK AVUKAT
8 MEHMET İLKER ÇİTİL YÜKSEK DOKTOR

İLİ: KARABÜK

SIRA

NO

ADI VE SOYADI ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ
1 CUMHUR ÜNAL YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
2 NİYAZİ GÜNEŞ YÜKSEK MEMUR
3 TUĞBA YEĞİN YÜKSEK SERBEST/ÖZEL

İLİ: KARAMAN

SIRA

NO

ADI VE SOYADI ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ
1 RECEP ŞEKER YÜKSEK TIP DOKTORU
2 SELMAN OĞUZHAN ESER YÜKSEK AVUKAT
3 HÜSEYİN MUTLU YÜKSEK SERBEST/ÖZEL

İLİ: KARS

SIRA

NO

ADI VE SOYADI ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ
1 AHMET ARSLAN YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
2 YUNUS KILIÇ YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
3 ABDULFETAH ÇETİNKAYA YÜKSEK SERBEST/ÖZEL

İLİ: KASTAMONU

SIRA

NO

ADI VE SOYADI ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ
1 HAKKI KÖYLÜ YÜKSEK AVUKAT
2 METİN ÇELİK YÜKSEK AVUKAT
3 MURAT DEMİR YÜKSEK SERBEST/ÖZEL

İLİ : KAYSERİ

SIRA

NO

ADI VE SOYADI ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ
1 MEHMET ÖZHASEKİ YÜKSEK AVUKAT
2 MUSTAFA ELİTAŞ YÜKSEK MUHASEBECİ
3 TANER YILDIZ YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
4 İSMAİL EMRAH KARAYEL YÜKSEK AVUKAT
5 İSMAİL TAMER YÜKSEK DOKTOR
6 HÜLYA NERGİS YÜKSEK AVUKAT
7 SAMİ DEDEOĞLU YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
8 ALİ SARAÇOĞLU İLK SERBEST/ÖZEL
9 TUĞBA YÖRÜK ÖZTÜRK YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
10 ALİ EKŞİ YÜKSEK YÖNETİCİ – ÖZEL

SEKTÖR

İLİ: KIRIKKALE

SIRA

NO

ADI VE SOYADI ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ
1 RAMAZAN CAN YÜKSEK AVUKAT
2 BAYRAM SALİM BOZDEMİR YÜKSEK MEMUR
3 MUSTAFA ARSLAN YÜKSEK AVUKAT

İLİ: KIRKLARELİ

SIRA

NO

ADI VE SOYADI ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ
1 SELAHATTİN MİNSOLMAZ YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
2 VOLKAN GÖÇ YÜKSEK YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
3 KADRİYE TOKAT YÜKSEK SERBEST/ÖZEL

İLİ: KIRŞEHİR

SIRA

NO

ADI VE SOYADI ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ
1 MUSTAFA KENDİRLİ YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
2 NECMETTİN ERKAN YÜKSEK YÖNETİCİ – KAMU

İLİ: KİLİS

SIRA

NO

ADI VE SOYADI ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ
1 MUSTAFA HİLMİ DÜLGER YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
2 AHMET SALİH DAL ORTA SERBEST/ÖZEL

İLİ : KOCAELİ

SIRA

NO

ADI VE SOYADI ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ
1 FİKRİ IŞIK YÜKSEK ÖĞRETMEN
2 İLYAS ŞEKER YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
3 RADİYE SEZER KATIRCIOĞLU YÜKSEK YÖNETİCİ – KAMU
4 MEHMET AKİF YILMAZ YÜKSEK EĞİTMEN
5 SAMİ ÇAKIR YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
6 CEMİL YAMAN YÜKSEK YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
7 EMİNE ZEYBEK YÜKSEK AVUKAT
8 HAKAN HÖBEK YÜKSEK DOKTOR
9 UFUK EKİNCİ YÜKSEK AVUKAT
10 OSMAN TÜFEKÇİ YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
11 ELİFNUR BAYRAM ORTA SERBEST/ÖZEL
12 ENVER ZENGİN YÜKSEK AVUKAT
13 HAYRETTİN DENİZ YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR

İLİ : KONYA

SIRA

NO

ADI VE SOYADI ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ
1 AHMET SORGUN YÜKSEK AVUKAT
2 TAHİR AKYÜREK YÜKSEK AVUKAT
3 ORHAN ERDEM YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
4 LEYLA ŞAHİN USTA İLK DOKTOR
5 ZİYA ALTUNYALDIZ YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
6 HACI AHMET ÖZDEMİR YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
7 GÜLAY SAMANCI YÜKSEK AVUKAT
8 ABDULLAH AĞRALI YÜKSEK DOKTOR
9 SELMAN ÖZBOYACI YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
10 HALİL ETYEMEZ YÜKSEK EĞİTMEN
11 ALİ SÜRÜCÜ YÜKSEK YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
12 MEHMET AKİF YILMAZ YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
13 ZERRİN ÖZEL YÜKSEK YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
14 OSMAN SEÇGİN YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
15 MUHAMMED ZEREN ORTA YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR

İLİ: KÜTAHYA

SIRA

NO

ADI VE SOYADI ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ
1 AHMET TAN YÜKSEK MUHASEBECİ
2 İSHAK GAZEL YÜKSEK AVUKAT
3 CEYDA ÇETİN ERENLER YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
4 MUSTAFA ÖZBEY YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
5 MEHMET KAYMAZ YÜKSEK SERBEST/ÖZEL

İLİ: MALATYA

SIRA

NO

ADI VE SOYADI ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ
1 BÜLENT TÜFENKCİ YÜKSEK AVUKAT
2 ÖZNUR ÇALIK YÜKSEK ECZACI
3 AHMET ÇAKIR YÜKSEK YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
4 HAKAN KAHTALI YÜKSEK YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
5 SELAHATTİN BARIŞ PALANDÖKEN YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
6 VAHİT ATALAN YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR

İLİ : MANİSA

SIRA

NO

ADI VE SOYADI ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ
1 MURAT BAYBATUR YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
2 UĞUR AYDEMİR YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
3 İSMAİL BİLEN YÜKSEK AVUKAT
4 SEMRA KAPLAN KIVIRCIK YÜKSEK YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
5 MEHMET ALİ ÖZKAN YÜKSEK AVUKAT
6 GÜZİDE İÇEN KASAP YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
7 OZAN ERDEM YÜKSEK SİYASETÇİ
8 MEHMET SENCER TÜRKMEN YÜKSEK ECZACI
9 SAMED ZENGİNOĞLU ORTA ÖĞRENCİ
10 SERKAN EREN ORTA YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR

İLİ: MARDİN

SIRA

NO

ADI VE SOYADI ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ
1 ŞEHMUZ DİNÇER YÜKSEK MİMAR
2 CENGİZ DEMİRKAYA YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
3 VEYSİ ŞAHİN YÜKSEK MÜHENDİS
4 AHMET MUNİP YILDIZOĞLU YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
5 İBRAHİM KÖSEN ORTA YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
6 AHMET KAYA YÜKSEK AVUKAT

İLİ : MERSİN

SIRA

NO

ADI VE SOYADI ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ
1 LÜTFİ ELVAN YÜKSEK EKONOMİST / İKTİSATÇI
2 ALİ CUMHUR TAŞKIN YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
3 ZEYNEP GÜL YILMAZ YÜKSEK AVUKAT
4 HACI ÖZKAN YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
5 BİLAL ÖZKAN YÜKSEK YÖNETİCİ – KAMU
6 ALİ KESER YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
7 ZEYNEP ŞEMSİ AYSALAR YÜKSEK YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
8 ORHAN KEMAL YÜKSEL YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
9 GÜLLÜ CAN YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
10 MEHMET SAİT KAYAN YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
11 M. NACİ DURMAZ YÜKSEK EĞİTMEN
12 RABİA NUR ŞENLİK ORTA ÖĞRENCİ
13 MUHAMMED EMİN ERDEN ORTA SERBEST/ÖZEL

İLİ : MUĞLA

SIRA

NO

ADI VE SOYADI ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ
1 MEHMET YAVUZ DEMİR YÜKSEK ÖĞRETMEN / EĞİTMEN
2 YELDA EROL GÖKCAN YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
3 MUHİTTİN KAYABAŞ YÜKSEK YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
4 HÜSEYİN ZAFER ALKAYA YÜKSEK DOKTOR
5 EYLEM TAN YÜKSEK YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
6 KADİR DAĞLI YÜKSEK AVUKAT
7 ARİF SERT ORTA ÖĞRENCİ

İLİ : MUŞ

SIRA

NO

ADI VE SOYADI ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ
1 MEHMET EMİN ŞİMŞEK YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
2 ABDULSELAM ER YÜKSEK ÖĞRETMEN / EĞİTMEN
3 ABDULMECİT CANTEPE ORTA SERBEST/ÖZEL
4 FİGEN ERGÜL ORTA SERBEST/ÖZEL

İLİ: NEVŞEHİR

SIRA

NO

ADI VE SOYADI ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ
1 MUSTAFA AÇIKGÖZ YÜKSEK ECZACI
2 YÜCEL MENEKŞE YÜKSEK YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
3 EMRE ÇALIŞKAN YÜKSEK SERBEST/ÖZEL

İLİ: NİĞDE

SIRA

NO

ADI VE SOYADI ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ
1 YAVUZ ERGUN YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
2 SELİM GÜLTEKİN YÜKSEK ECZACI
3 SEDAT ÇAĞLAR YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR

İLİ: ORDU

SIRA

NO

ADI VE SOYADI ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ
1 ŞENEL YEDİYILDIZ YÜKSEK DOKTOR
2 ERGÜN TAŞCI YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
3 METİN GÜNDOĞDU YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
4 HAMİDE AYDEMİR DEMİR YÜKSEK MUHASEBECİ
5 SAİT İNAN YÜKSEK EKONOMİST / İKTİSATÇI
6 YAVUZ SELİM KIRAN YÜKSEK MÜŞAVİR

İLİ: OSMANİYE

SIRA

NO

ADI VE SOYADI ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ
1 MÜCAHİT DURMUŞOĞLU YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
2 İSMAİL KAYA YÜKSEK EKONOMİST / İKTİSATÇI
3 ASENA ALACA YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
4 YUSUF MİNGAN ORTA ÖĞRENCİ

İLİ: RİZE

SIRA

NO

ADI VE SOYADI ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ
1 HAYATİ YAZICI YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
2 OSMAN AŞKIN BAK YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
3 MUHAMMED AVCI YÜKSEK SERBEST/ÖZEL

İLİ : SAKARYA

SIRA

NO

ADI VE SOYADI ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ
1 ALİ İHSAN YAVUZ YÜKSEK AVUKAT
2 RECEP UNCUOĞLU YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
3 KENAN SOFUOĞLU YÜKSEK SPORCU
4 ÇİĞDEM ERDOĞAN ATABEK YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
5 ALİ İNCİ YÜKSEK EĞİTMEN
6 EKREM YÜCE YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
7 LÜTFİ BAYRAKTAR YÜKSEK AVUKAT

İLİ : SAMSUN

SIRA

NO

ADI VE SOYADI ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ
1 AHMET DEMİRCAN YÜKSEK DOKTOR
2 YUSUF ZİYA YILMAZ YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
3 ÇİĞDEM KARAASLAN YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
4 FUAT KÖKTAŞ ORTA SERBEST/ÖZEL
5 ORHAN KIRCALI YÜKSEK AVUKAT
6 BEKİR KELEŞ YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
7 ELİF COŞKUN BİLGİN YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
8 CANER GÖKTEPE YÜKSEK YÖNETİCİ – ÖZEL

SEKTÖR

9 MUHAMMET YASİR OKUDAN YÜKSEK MUHASEBECİ

İLİ: SİİRT

SIRA

NO

ADI VE SOYADI ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ
1 OSMAN ÖREN YÜKSEK ÖĞRETMEN / EĞİTMEN
2 SADETTİN SABAZ YÜKSEK EĞİTMEN
3 LOKMAN ÖZCAN ORTA SERBEST/ÖZEL

İLİ : SİNOP

SIRA

NO

ADI VE SOYADI ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ
1 NAZIM MAVİŞ YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
2 AYHAN ERGÜN YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR

İLİ: SİVAS

SIRA

NO

ADI VE SOYADI ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ
1 İSMET YILMAZ YÜKSEK HUKUKÇU
2 MEHMET HABİB SOLUK YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
3 SEMİHA EKİNCİ YÜKSEK YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
4 RÜSTEM YÜCE YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
5 YAŞAR SAYAN YÜKSEK SERBEST/ÖZEL

İLİ : ŞANLIURFA

SIRA

NO

ADI VE SOYADI ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ
1 AHMET EŞREF FAKIBABA YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
2 MEHMET KASIM GÜLPINAR YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
3 HALİL ÖZCAN YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ
4 ZEMZEM GÜLENDER AÇANAL YÜKSEK ECZACI
5 MEHMET ALİ CEVHERİ YÜKSEK ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
6 İBRAHİM HALİL YILDIZ YÜKSEK AVUKAT
7 HALİL ÖZŞAVLI YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ
8 AHMET AKAY YÜKSEK EMEKLİ
9 MEHMET FATİH AKSOY İLK SERBEST/ÖZEL
10 GÜLER KAMA İZOL YÜKSEK EKONOMİST / İKTİSATÇI
11 İBRAHİM TORU YÜKSEK GAZETECİ / YAZAR
12 SEDAT ERTÜRK YÜKSEK EKONOMİST / İKTİSATÇI
13 İSMAİL TOSUN YÜKSEK ÖĞRENCİ
14 İBRAHİM AYHAN ORTA ÇİFTÇİ

İLİ : ŞIRNAK

SIRA

NO

ADI VE SOYADI ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ
1 RİZGİN BİRLİK ORTA SERBEST/ÖZEL
2 HATİCE ATAN YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
3 MEHMET EMİN DİNDAR YÜKSEK TIP DOKTORU
4 MAHMUT ÖKTEN ORTA SERBEST/ÖZEL

İLİ : TEKİRDAĞ

SIRA

NO

ADI VE SOYADI ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ
1 MUSTAFA ŞENTOP YÜKSEK HUKUKÇU
2 MUSTAFA YEL YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
3 ÇİĞDEM KONCAGÜL YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
4 MESTAN ÖZCAN YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
5 KERİM ATALAY YÜKSEK AVUKAT
6 ABDULLAH ÖĞE YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
7 CEM KARACA YÜKSEK AVUKAT

İLİ : TOKAT

SIRA

NO

ADI VE SOYADI ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ
1 YUSUF BEYAZIT YÜKSEK AVUKAT
2 MUSTAFA ARSLAN YÜKSEK AVUKAT
3 ÖZLEM ZENGİN YÜKSEK AVUKAT
4 FATİH AKGÜN YÜKSEK AVUKAT
5 ADEM DİZER YÜKSEK ECZACI

İLİ : TRABZON

SIRA

NO

ADI VE SOYADI ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ
1 MUHAMMET BALTA YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
2 ADNAN GÜNNAR YÜKSEK DİŞ HEKİMİ
3 BAHAR AYVAZOĞLU YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
4 SALİH CORA YÜKSEK AVUKAT
5 VEHBİ KOÇ YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
6 SELÇUK ÇEBİ YÜKSEK SPORCU

İLİ: TUNCELİ

SIRA

NO

ADI VE SOYADI ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ
1 HAKAN ÖZER ORTA SERBEST/ÖZEL
2 NAZİF YILDIRIM YÜKSEK YÖNETİCİ – KAMU

İLİ: UŞAK

SIRA

NO

ADI VE SOYADI ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ
1 MEHMET ALTAY YÜKSEK AVUKAT
2 İSMAİL GÜNEŞ YÜKSEK DOKTOR
3 MERT ŞİŞMAN YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR

İLİ : VAN

SIRA

NO

ADI VE SOYADI ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ
1 OSMAN NURİ GÜLAÇAR YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
2 İRFAN KARTAL YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
3 ABDULAHAT ARVAS ORTA YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
4 EBUBEKİR KAÇMAZ YÜKSEK ÖĞRETMEN
5 GÜLŞEN ORHAN YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
6 YILMAZ KILIÇ ORTA MEMUR
7 BİLAL EMRE YÖRÜK YÜKSEK YÖNETİCİ/MÜDÜR/ŞEF
8 MALİK ÖZBEY YÜKSEK AVUKAT

İLİ: YALOVA

SIRA

NO

ADI VE SOYADI ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ
1 AHMET BÜYÜKGÜMÜŞ YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
2 MELİHA AKYOL ORTA ÖĞRENCİ
3 HASAN ÖZÇELİK YÜKSEK YÖNETİCİ – KAMU

İLİ: YOZGAT

SIRA

NO

ADI VE SOYADI ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ
1 BEKİR BOZDAĞ YÜKSEK AVUKAT
2 YUSUF BAŞER YÜKSEK AVUKAT
3 SİBEL YILDIRIM YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
4 İSKENDER MİNAR YÜKSEK AVUKAT

İLİ : ZONGULDAK

SIRA

NO

ADI VE SOYADI ÖĞRENİM

DURUMU

MESLEĞİ
1 POLAT TÜRKMEN YÜKSEK YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
2 AHMET ÇOLAKOĞLU YÜKSEK YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
3 HAMDİ UÇAR YÜKSEK YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
4 ZÜLEYHA ARIMAN YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR
5 BURHAN ONUK YÜKSEK MÜHENDİS / MİMAR